aminmanzare - چگونه همسرتان را دوباره عاشق کنید


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


فال حافظ

نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

چگونه همسرتان را دوباره عاشق کنید

نوشته شده توسط:amin rahsepar
دوشنبه 14 اسفند 1391-12:31 ق.ظ

چگونه همسرتان را دوباره عاشق کنید

خانم ها همیشه شکایت می کنند که با مردی بی احساس زندگی می کنند که هیچ درکی از ابراز عشق و محبت ندارد.اما چاره چیست؟ باید با چنین مردی چگونه رفتاری داشت آیا می توان امید داشت که احساسات در او زنده شود؟ اینها همه سؤالاتی است که سعی کرده ایم در این مطلب به آنها جواب دهیم.

 

«همسرم از لحاظ احساسی بسیار خاص است، اعتماد چندانی به عشق ندارد، وانمود می كند به ابرازاحساسات و عواطف، علاقه  چندانی ندارد و می گوید به این قبیل مزخرفات احتیاجی نیست. هرگاه می خواهم راجع به احساساتش با اوصحبت كنم، همه چیز رابه مسخره می گیرد.» این جمله گلایه رایج خیلی از خانم هاست، آنها همیشه شکایت می کنند که با مردی بی احساس زندگی می کنند که هیچ درکی از ابراز عشق و محبت ندارد.اما چاره چیست؟ باید با چنین مردی چگونه رفتاری داشت آیا می توان امید داشت که احساسات در او زنده شود؟ اینها همه سؤالاتی است که سعی کرده ایم در این مطلب به آنها جواب دهیم.

 

چگونه همسرتان را دوباره عاشق کنید

 

می تواند احساساتی شود به شرطی که...

متاسفانه نمی توان گفت اگر به نامزد یا همسرتان عشق كافی بورزید، حتما او تغییر خواهد كرد البته این طور نیست كه عشق شما كوچك ترین تاثیری در این میان نداشته باشد. برخی اوقات مردها كمی از لحاظ عاطفی بازتر و پذیراتر می شوند، اما نه به اندازه ای كه برای موفقیت در رابطه كافی باشد. گاهی اوقات این فرآیند بسیار طول می كشد و در آن موقع شما چنان عصبانی هستید كه عشق همسرتان دیگر به دردتان نمی خورد. گاهی اوقات هم زمانی که او را ترك می كنید، به ناگهان عشقتان موثر واقع شده و باعث می شود تا بالاخره تغییر كند، اما شاید خیلی دیر شده باشد. تنها به یك شرط می توان به مردی كمك كرد، تا از لحاظ احساسی بازتر شود آن هم این است كه او نیز مایل باشد به خودش كمك كند. البته كه عشق شما می تواند روی زندگی یك مرد تاثیر بگذارد. عشق شما می تواند حمایت، امنیت، شوق و جراتی را كه به آن نیاز دارد تا با دنیای درونی احساساتش روبه رو شود را به او بدهد. اما باید خودش هم بخواهد، تنها در این موقع است كه می توانید كمكش كنید.

به نامزد یا همسرتان كتاب هایی هدیه بدهید كه توسط مردها وبرای مردهانوشته شده باشد

 

به تنهایی نمی توانید دست به کار شوید

یكی از بزرگ ترین اشتباه های زن ها این است كه بدون آنكه به اطلاع نامزد یا همسرشان برسانند، برای رابطه خودشان تصمیمی می گیرند و یك تنه برای اجرای آن دست و پا می زنند. ممكن است فكر كنید همسرتان نیاز دارد بیاموزد كه چگونه باید ارتباط خوبی برقرار كند یا آسیب پذیرتر باشد و با احساسات و عواطف خود تماس بیشتری داشته باشد، اما آنچه او فكرمی كند، مهم تر است. وقتی بدون آنکه به همسرتان بگویید، تصمیم می گیرید كه رابطه تان باید در چه سمت و سویی حركت كند، نه تنها برای او احترامی قائل نبوده اید، بلكه خود را آبستن یاس، سرخوردگی و دلشكستگی بزرگی كرده اید.

 

آیا مرد شما می خواهد از لحاظ عاطفی و احساسی باز شود؟

قدم اول:

به نامزد یا همسرتان توضیح دهید كه تصویر ذهنی تان از همسر و رابطه ایده آل چیست.در این رابطه دقیق باشید و با روشنی و وضوح كامل صحبت كنید و بپرسید كه آیا خود او فكر می كند، همسر ایده آلی است؟

 

قدم دوم:

از نامــزد یا همسرتان بخواهیــــد خواسته ها و ایده آل های خود را از یك رابطه ایده آل برایتان توضیح دهد. مراقب باشید از جانب او صحبت نكنید و بگذارید كه خودش نقطه نظراتش را توضیح دهد.

 

قدم سوم:

درباره اطلاعاتی كه در اختیارتان قرار می دهد، بیندیشید و به رفتارش دقت كنید تا ببینید كه آیا فقط صحبت می كند یا براستی نیز ویژگی هایی كه شما به دنبالش هستید را از خود نشان می دهد؟

 

نكته مهم: تنها به یك شرط می توان به مردی كمك كرد تا از لحاظ احساسی بازتر شود كه او نیز مایل باشد به خودش كمك كند. البته كه عشق شما می تواند روی زندگی یك مرد تاثیر بگذارد.

 

بگذارید مردها به او بگویند چه کند

به نامزد یا همسرتان كتاب هایی هدیه بدهید كه توسط مردها و برای مردها نوشته شده باشد. كتاب های زیادی خاص زنان نوشته شده است، اما كتاب هایی كه مختص مردان نوشته شده در مقایسه، بسیار ناچیز هستند، اما ظرف چند سال گذشته كتاب های فوق العاده ای نوشته شده  كه نظرات زیادی را ازدیدگاه مردها و درباره مردها ارائه می دهد. به یك كتابفروشی بروید و در قسمت مخصوص كتاب های روانشناسی بگردید. كتاب هایی را انتخاب كنید كه فكر می كنید، برای شوهرتان جالب تر است. بعد از آن كه كتاب ها را خواند، نظرش را جویا شوید، ببینید دوست دارد كدام بخش ها را شما نیز بخوانید تا بهتر او را درك كنید.

چگونه همسرتان را دوباره عاشق کنید

بدها و خوب ها در بهبود ارتباط

همه ما دوست داریم روز به روز رابطه مان را بهتر کنیم ولی گاهی بعضی از اشتباهات کوچک باعث ایجاد سوءتفاهم هایی می شود که رابطه را نه تنها بهتر نمی کند بلکه ما را از هم دور می کند، در اینجا برای شما یک چک لیست تهیه کرده ایم تا متوجه شوید کدام رفتارها می تواند رابطه شما را مستحکم تر کند و چه رفتاری به رابطه آسیب می زند.تاریخ آخرین ویرایش:- -

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات